SMS & SESLİ MESAJ

Son Dakika

Sık Sorulan Sorular

SMS'i kullanmaya başlayabilmek için ne yapmalıyım ? kktciletisim.com  adresindeki talep formunu doldurarak göndermeniz halinde hesabınız hemen oluşturulacaktır.

Toplu SMS ile SMS kampanyaları yapabilirmiyim ?Toplu SMS müşteri iletişiminizi entegre eden, SMS kampanyaları yapmanızı ve bu kampanyalara yanıtlar alabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Böylece müşterilerinize her noktada ulaşabilirsiniz. Yeni ürünlerinizi duyurabilir, toplantılarınızı hatırlatabilir, indirim ve promasyon kampanyalarınızı müşterilerinize zamanında duyurabilirsiniz.

SMS mesajlarını müşterilerime göndermem müşterilerimde bir rahatsızlığa neden olabilir mi?SMS mesajları bir maliyetleri olduğu için ve kaynağı belli olduğu için geniş kapsamlı olarak insanları rahatsız etme düzeyinde kullanılmaya müsait değildirler. Müşterileriniz sizin firmanızın yeniliklerini, indirimlerini ve haberlerini duymak isteyecektir. Genel olarak mesajlarınız alıcısı için bir değer taşıyorsa, alıcı tarafından memnuniyetle karşılanacaktır. Örneğin bir otomobil showroom'unu son bir ayda ziyaret etmiş bir kişi, otomobillerde yeni uygulanmaya başlanmış bir indirimi bilmek isteyebilir. Pazarlama mesajları gönderdiğiniz kişiler arasında bu mesajlarınızı kabul etmek istemeyen müşteriler olursa onların isimlerini de listenizden silmelisiniz.

Toplu SMS ile yurtdışındaki müşterilerime SMS gönderebilirmiyim ?Bu opsiyon kapatılmıştır.Toplu SMS yalnızca KKTC ve Türkiye içi mesajların gönderilmesine izin vermektedir. Bunun nedeni bazı ülkeler için mesaj ücretlerinin önceden tam olarak bilinememesidir.

Toplu SMS ile müşterilerime otomatik doğum günü mesajları gönderebilirmiyim ?Toplu SMS ile bir kerelik pazarlama mesaj kampanyaları yapabileceğiniz gibi, doğum günleri, evlilik yıldönümleri ve eşlerin doğum günleri için sürekli ve otomatik tekrarlıyan kampanyalarda yapabilirsiniz. Bunun için kampanyanızı tanımlarken gönderme opsiyonlarınız arasında listelenmiş kutular vardır. Örneğin müşterlerinize otomatik olarak kişselleştirilmiş bir doğum günü mesajı gönderebilirsiniz. Doğum günü mesajları tam gününde gönderilebildiği gibi, doğum günü tarihinden bir hafta öncesine kadar gönderilmek üzere tanımlanabilir.

Toplu SMS de müşteri kayıtlarımın sayısı sınırlımıdır ?Toplu SMS servisleri web üzerinden kullanıldığından gönderilen pazarlama mesajı miktarı ile orantılı olarak fiyatlanmaktadır.Web üzerinden herhangi bir sınır yoktur.

Toplu SMS ile müşterilerimi gruplayabilirmiyim ?Toplu SMS size güçlü bir müşteri gruplama araç seti sunmaktadır. Böylece müşterilerinizi daha iyi hedefleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Toplu SMS ile Türkçe karakterlerin yer aldığı mesajlar gönderebilirmiyim ?Toplu SMS'te tükrçe karakter ile gönderim yapamazsınız.

Toplu SMS ile gönderdiğim mesajların müşterilerime ulaşıp ulaşmadığını teyit edebilirmiyim ?Toplu SMS'te gönderilen her pazarlama kampanyası için detaylı bilgiler ve istatistikler tutmaktadır. Böylece mesajlarınızda gönderim hatası olup olmadığını belirleyebilirsiniz.

Toplu SMS ile ulaştığım müşteri kayıtları güvendemidir ?Toplu SMS ile ulaştığınız kayıtlara yalnızca siz ulaşabilirsiniz. Bu nedenle kayıtlarınız tamamen güvendedir. Sizin kişisel detaylarınızla ilgili bilgilerde tamamen güvende olup üçüncü şahıslara aktarılmayacaktır.

 
Atom Design